Ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (NVWA)
Algemeen: Je voert business (informatie) analyses uit op vraagstukken vanuit de business. De vraagstukken hebben veelal een sterke IV/ICT component. Door in gesprek te gaan met de business betrokkenen en het doen van organisatie onderzoek bepaal je de businessimpact. Je stelt vragen en achterhaalt de belangen en helpt bij het opstellen van business cases. Je inventariseert en analyseert de requirement van de business en gebruikers. Je maakt daarbij gebruik van experts vanuit verschillende afdelingen binnen de organisatie, zoals P&O, Juridische Zaken, informatie(data)specialisten, proces adviseurs of ICT. Op basis van jouw analyse en impactbepaling stel je een adviesdocument op, waarin je aanbevelingen doet voor veranderingen. Veranderingen hebben een impact op de systemen van NVWA. Jij analyseert de impact van de veranderbehoefte op de (bedrijfs) processen en applicaties. Je levert proces en gegevensmodellen op. Focus ligt op het verder brengen van projecten uit het innovatielab zoals Internetsuite en ARI-A en het maken van een business case volgens richlijnen binnen de NVWA en uiteindelijk goed ingericht ICT-beheer en een succesvolle gebruikers implementatie.
Binnen NVWA is er een innovatielab die nieuwe technologieen uitprobeert, ontwikkelt etc. Ingeval deze succesvol blijken te zijn voor de NVWA organisatie ter ondersteuning, bijvoorbeeld bij Inspecties, dienen ze verder opgepakt te worden en dient het veranderproces binnen NVWA gevolgd te worden voor het maken van een Business case. Op basis van deze business case vindt besluitvorming plaats in het Beraad Informatie management. Daarna dient de voorziening verder ontwikkeld en in beheer worden genomen binnen de ICT afdeling van NVWA en/of bij leveranciers als de DICTU. Naast technische in beheer name dient ook de implementatie gedaan te worden in het NVWA organisatie deel waar de gebruikers van de voorziening werkzaam zijn. De eerste twee projecten betreffen Internetsuite en ARI-A. De projecten vallen binnen spoor 3 (innovatie, ontwikkeling en implementatie) van de RA middelen en zijn geprioriteerd voor VWS.
De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) bewaakt de gezondheid van dieren en planten, het dierenwelzijn en de veiligheid van voedsel en cultuur consumentproducten, en handhaaft de natuurwetgeving’.
Eisen:
Ervaring met het uitvoeren van brede analyses en advisering> 5jr
Werkvaring met opstellen van requirement, proces en gegevensmodellen> 5 jr
Ervaring met het opstellen van Business cases> 3 jr
Wensen:
Je hebt ervaring met vergelijkbare werkzaamheden binnen overheidsorganisaties. Bij voorkeur binnen NVWA of een vergelijkbare (inspectie)
dienst.
Ervaring met agile werken, lean, innovatieve projecten.
Competenties:
Analyseren, omgevingsbewustzijn, plannen en organiseren, klantgericht, initiatiefrijk, samenwerken en resultaatgericht. de BA moet een goede verbinder zijn tussen een veelheid van teams, afdelingen zowel business als ICT gerelateerd.
Deze vacature is ingetrokken op 27-1-25 om 15:39. Reageren is niet meer mogelijk.
Wij staan klaar voor al je vragen, of dat het nu gaat over tijdelijke opdrachten, werving en selectie of verlonen. Je kunt ons bereiken op 088 - 448 2060.