Projectmanager BOO IT 23385795

Opdrachtbeschrijving

Projectmanager heeft verstand van IT-projectmanagement en weet zich te kunnen bewegen in een complexe en bestuurlijke organisatie. Daarnaast is kennis van de techniek achter geografische systemen zoals DGEO relevant. Projectleider weet werkzaamheden te plannen, coordineren en om scope (tijd/geld/kwaliteit/risico) te bewaken.

De afdeling DGEO is verantwoordelijk voor het beschikbaar stellen van geografische informatie binnen defensie en aan (internationale) partners. Het project bestaat uit het borgen van verschillende aspecten van de IT dienstverlening voor DGEO:
- Het in beheer nemen van servers en applicaties in de data centers. Opmaken en vastleggen van een Service Level Agreement tussen diverse stakeholders.
- Het in beheer nemen en optimaliseren van de storage voor de datasets van DGEO.
 - Het in beheer nemen en coƶrdineren van aanvragen van de geo-specifieke hardware (desktops, internet werkplekken, printers, plotters, scrubbers) van DGEO.
- Dienstverlening op locatie inregelen en zorgen voor capaciteit om dienstverlening te borgen op de lange termijn.
- Het realiseren en in beheer nemen van een data uitwisselingsplatform (SFTP server) van Geodata met in- en externe partners en commerciĆ«le leveranciers. 

Eisen

  1. Kandidaat heeft ten minste 5 jaar aantoonbare ervaring als Projectmanager, bij voorkeur in een complexe, bestuurlijke of publieke organisatie.
  2.  Ervaring met Prince2 en/of IPMA (C), blijkend uit een certificering op het gebied van project management (IPMA, Prince2 practitioner, PMP of soortgelijk)
  3. Kandidaat spreekt vloeiend Nederlands en Engels (niveau B2)
  4. Kandidaat heeft ten minste een afgeronde hbo-opleiding met diploma (aantoonbaar)
  5.  Kandidaat kan Service Level Agreements tussen diverse complexe stakeholders afstemmen en opstellen
  6. De kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het managen van projecten binnen de overheid > 1000 FTE in organisatie
Wensen

  1. Kandidaat neigt meer naar een technisch projectleider dan een bestuurlijk projectleider/generalist. Technische kennis van geo-applicaties & hardware is hierbij een sterke pre
  2. Ervaring met de Defensie-organisatie is een sterke pre

Reageren Toch opzoek naar iets anders? Bekijk onze andere vacatures.

Contactpersoon

Vragen over de opdracht?

Delen