System engineer met Linux en automation kennis 2023-DCS-0034

Ministerie van Financiën (Belastingdienst)


IPAS staat voor IBM Pure Application System en de (SaaS) technologie stelt de organisatie in staat om in een hele korte tijd een complete omgeving neer te zetten voor met name Java-applicaties, maar ook andere applicaties. Deze applicaties komen over het algemeen van een IBM-AIX platform. De werkzaamheden zijn het beheer en exploitatie van webhosting op IPas, de ipas zelf en ook deployment van patterns en applicaties en het oplossen van incidenten. Kennis van Linux is hierin noodzakelijk.

Daarnaast onder andere:

Meedenken en aan en adviseren over de ontwikkeling van de IPas en de patterns. Daarnaast is de opdracht om waar nodig intakes te doen en consultancy aan de consumers te verlenen.

We werken als een devops team. Dat houdt in dat er zowel ontwikkelt als beheert en geëxploiteerd wordt.

De IV- organisatie van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor en verzorgt de ICT- voorzieningen. Het merendeel van de applicaties wordt op dit moment door en cultuur de IV- organisatie zelf ontwikkeld, onderhouden en beheerd in het eigen data center.

Naast de zorg voor continuïteit op de massale heffing- en inningsprocessen die plaatsvinden binnen een degelijke, stabiele omgeving, wordt er tevens volop gewerkt aan modernisering van het IV- landschap. Dit gebeurt deels intern door gebruik te maken van de expertise die intern aanwezig is, maar ook door het
aantrekken van (kant-en-klaar) oplossingen en expertise uit de markt. Datacenter Services (DCS) faciliteert de Belastingdienst met optimale infrastructuurdiensten, nu en in de toekomst. Dat doet het samen met de andere onderdelen van de IV-keten. Het datacenter levert generieke diensten waar dat kan, en specifieke diensten waar dat moet. Dat is ontstaan uit het besef dat IT een cruciale enabler is voor de taak van de Belastingdienst. Binnen de afdeling 'Hosting en Integratiediensten' van DCS bevindt zich het team IPAS. Binnen het IPAS/JHOP team zijn we bezig met beheer en exploitatie van een cloudomgeving voor de belastingdienst, alsmede de lifecycle ervan. Het team bestaat momenteel uit 16 systemengineers

Eisen:
  • HBO werk- en denkniveau
  • Kennis van en ervaring met complexe infrastructuur
  • Technische kennis van Monitoring (Zabbix)
  • Kennis van en ervaring met Windows en Linux (Redhat)
  • Kennis van en ervaring met Storage Systemen (SAN)
  • Kennis van en ervaring met Cloud infrastructuur
  • Kennis van en ervaring met scripting (Powershell)
  • Kennis van en ervaring met VMWare
  • Kennis van en ervaring met automation

Wensen:
  • Kennis van en ervaring met AIX
  • Kennis van en ervaring met IBM Pure application system (IPAS);
  • Kennis van en ervaring met SQL op midrange platformen
  • Kennis van en ervaring met Ansible
  • Kennis van en ervaring met security
  • HBO diploma, bij voorkeur op gebied van ICT
  • Ervaring in Operations
  • ITIL
  • SCRUM

Competenties:
  • - Zelfstandig, analytisch en gedreven - Is (in staat collega’s) aan te spreken op resultaat - Werkt planmatig en rapporteert tijdig over afwijkingen - In staat kennis over te dragen naar eigen personeel

Deadline: donderdag 8 juni 2023 16:00 uur

Deze vacature is ingetrokken op 9-6-23 om 09:42. Reageren is niet meer mogelijk.
Toch opzoek naar iets anders? Bekijk onze andere vacatures.

Contactpersoon

Vragen over de opdracht?
Foto
Rachella Haft
rachella.haft@ccgroup.nl

Delen