Opdrachtgever:
Het CIBG is een uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) en biedt burgers, professionals en organisaties transparante en betrouwbare data en informatie in zorg en welzijn. We richten ons primair op het beleidsterrein van VWS, maar werken ook voor andere ministeries.
Wie is wie, wie kan wat en wie mag wat? Het CIBG geeft inzicht. Dit doen we onder andere via registers en knooppunten. We zorgen ervoor dat burgers, professionals en organisaties zo veel mogelijk zelf kunnen regelen wanneer zij onze data en informatie nodig hebben of zelf gegevens bij ons willen aanleveren. Onze gegevens zijn juist, actueel, veilig en beschermd en zeven dagen per week 24 uur toegankelijk. Kijk voor meer informatie over onze producten en diensten op www.cibg.nl.
Sinds september 2020 heeft het CIBG het takenpakket van het LCH (Landelijk Consortium Hulpmiddelen) overgenomen. Het LCH is speciaal opgericht om tijdens de coronavirus-pandemie zo snel mogelijk voldoende persoonlijke beschermingsmiddelen en medische hulpmiddelen van de juiste kwaliteit in te kopen. Bijvoorbeeld mondmaskers, handschoenen en schorten. Dit consortium is een tijdelijk samenwerkingsverband van de Rijksoverheid wat eindigt eind 2024. Als Business Analytics Quality Assurance manager zul je plaatsnemen in het Datateam wat verbonden is aan het LCH.
Meer informatie over CIBG en LCH vindt u hier: https://www.cibg.nl/ en www.lchulpmiddelen.nl
Project:
Binnen CIBG zoeken wij op korte termijn een Business Analytics Quality Assurance manager voor het team Business Intelligence & Advanced Analytics (BIAA). In deze rol heb je een belangrijk aandeel in het succesvol voortbrengen van uiteenlopende informatieproducten, voor verschillende afnemers en gebruikers.
Opdrachtomschrijving:
Je bent een uitzonderlijk georganiseerde en geordende professional met de ervaring die nodig is om onze dataproducten naar een nieuw niveau te brengen en daarbij de nauwkeurigheid en consistentie in het oog houden. Je krijgt de taak om een compleet kwaliteitsborgingsprogramma te ontwikkelen waarmee niet alleen de kwaliteit van onze producten kan worden gewaarborgd, maar ook een kwaliteitscultuur kan worden gestimuleerd waarin alle medewerkers actief betrokken worden in het borgen van de kwaliteit van zowel de ontwikkeling als het eindproduct.
Belangrijk hierbij is dat je je werk kan uitvoeren in een dynamische en bestuurlijke omgeving, waarbij je goed zelfstandig kan werken. Samen met de collega’s in team BIAA voorzie je de organisatie van betrouwbare informatie op basis van diverse databronnen.
Kennis, ervaring, competenties en vaardigheden:
Minimaal 10 jaar BI full stack (cloud Analytics) ervaring;
• Je bent een positieve teamspeler en communicatief vaardig;
• Je hebt een Agile mindset en hands-on ervaring met Agile software ontwikkeling;
• Pro-actieve houding en resultaatgericht.
• Je hebt ervaring met controles van ontwikkelde informatieproducten, voert dit uit en overziet het geheel om te waarborgen dat deze producten aan de specificaties en kwaliteitseisen voldoen;
• Omgang met klachten over informatieproducten of gemelde kwaliteitsproblemen analyseer je en je onderzoekt en lost deze op conform de richtlijnen;
• Je hebt aantoonbare, recente ervaring met het ontwikkelen van informatievoorziening voor materieel beheer bij de rijksoverheid;
• Je hebt relevante, recente ervaring met het werken met een combinatie van zowel logistieke, productdata uit o.a. Navision en Microsoft Powerapps;
• Je biedt ondersteuning en begeleiding aan ontwikkelteam m.b.t. procedures en werkafspraken en te leveren kwaliteit en certificeert rapportages;
• Ondersteuning bij opstellen DatCan;
• Je hebt aantoonbare ervaring in het coachen en begeleiden van ontwikkel teams en je deelt kennis en expertise met belanghebbenden;
• Je bent communicatief sterk en de vaardigheid om goede relaties op te bouwen en te onderhouden binnen de organisatie;
• Je bent bekend met visualisatie technieken en hebt ervaring met werken binnen een Azure analytics omgeving met PowerBI en Microsoft SQL Server;
• Je hebt aantoonbare kennis en ervaring van DAX;
• Je hebt veel kennis van Data Warehousing en uitgebreide SQL, TSQL ervaring;
• Je hebt veel kennis van Microsoft Azure Data Factory, Microsoft Azure Synapse en Microsoft Azure Logic Apps;
• Kennis van het Wolf systeem is een pré.
De aanvraag sluit bij NeedStaffing als mantelpartij voor het Ministerie VWS op 29-05-2024 om 09:00
Een motivatie gericht op de opdracht is verplicht, zonder motivatie wordt de bieding niet meegenomen in de selectieprocedure.
Dubbele doorleen is niet toegestaan, alleen eigen medewerkers in vaste dienst of zzp'ers.
Bij het voorstellen: in pdf. Géén foto. Géén persoonsgegevens zoals (mail)adres, telefoonnummer, geboortedatum, nationaliteit of LinkedIn. Géén leveranciersgegevens (enkel de bedrijfsnaam en logo mogen zichtbaar zijn op het format).